Zakres usług

Kompleksowa obsługa księgowa podmiotów gospodarczych, osób fizycznychZakres usług księgowych świadczonych przez nasze Biuro ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi zarówno podmiotów gospodarczych tak krajowych i zagranicznych, jak również i osób fizycznych, instytucji oraz różnego typu organizacji, mając za zadanie rozwiązywanie wszelkich problemów natury finansowo-księgowej, podatkowej, oraz organizacyjnej w tym spraw kadrowych.

Działalność Biura nakierowana jest na zapewnienie naszym Klientom efektywnego funkcjonowania w obrocie finansowo-gospodarczym, zwiększenia bezpieczeństwa dokonywanych przez nich czynności prawnych oraz jednocześnie umożliwienia im jak najlepszego i stabilnego rozwoju.

Naszym Klientom oferujemy rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego. Udzielamy kompleksowej pomocy w uzyskaniu dotacji ze środków unijnych.

Naszym Klientom zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, uczciwość oraz przyjazną atmosferę. Jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów i dostosowania oferty do Państwa oczekiwań.

 

Doświadczona i profesjonalna księgowość w RzeszowieW naszej pracy pomaga nam najnowszy, posiadający wiodącą pozycje na rynku System Zarządzania „Symfonia” dostarczany przez firmę SAGE, który dla dobra naszych klientów jest na bieżąco aktualizowany. Wykorzystywany przez nas system daje duże możliwości generowania raportów oraz dokonywania szczegółowych analiz finansowych zgodnych z indywidualnymi potrzebami Klientów.

Nasze kwalifikacje i uprawnienia potwierdza posiadana licencja Ministra Finansów nr 35058/2009

W związku z profesjonalnie świadczoną pomocą rachunkową posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmującą cały zakres świadczonych usług. Cechuje nas skuteczność, rzetelność i wyjątkowo profesjonalne podejście.

 

Księgowość Rzeszów – Szeroki zakres usług księgowych dla twojej firmy