O firmie

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszego Biura Rachunkowego www.accent.org.pl

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta oraz informacje o prowadzonej przez nas działalności spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

O firmie Accent - Biuro rachunkowe w Rzeszowie ACCENT Biuro Rachunkowe w Rzeszowie zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową oraz kadrowo – płacową firm głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług księgowych na rzecz spółek o różnym profilu działalności, między innymi dla firm usługowych, produkcyjnych i handlowych.

Misją nadrzędną naszego biura jest zapewnienie każdemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu działalności poprzez szeroką gamę usług księgowych.
Współpracę z Klientem opieramy na indywidualnym podejściu i partnerstwie. Skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując profesjonalne i nowatorskie rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.

Kierujemy się przede wszystkim zasadą maksymalizacji korzyści Klienta. Nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość usług, zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi i z zachowaniem tajemnicy służbowej. Stale też poszerzamy listę oferowanych przez nas usług oraz podnosimy nasze kwalifikacje.

Stale współpracujemy z renomowaną kancelarią radcowską oraz doradcy podatkowego, co dodatkowo pomaga nam na dopasowanie oferty do oczekiwań Klienta, jak również zapewnienie w przyszłości wszechstronnej pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z bieżącym funkcjonowaniem Państwa firmy.